Informacja o danych osobowych Locon Sp. z o.o.

1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą przez Locon Sp. z o. o. (administratora danych, ul. Tama Pomorzańska 1, 70-030 Szczecin, telefon stacjonarny w strefie szczecińskiej +48 91 887 10 01, czynny: poniedziałek-piątek w godzinach: 8:00-19:00 oraz obota-niedziela w godzinach: 10:00-16:00).

2. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych Osobowych w Locon Sp. z o.o. IODO@locon.pl.

3. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy, niż jest to niezbędne do celów, w których dane te są przetwarzane.

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdego klienta Locon i użytkownika serwisów oraz subskrypcji należących do Locon Sp. z o. o. obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się tutaj. Swoje zgody możesz edytować na https://zgody.locon.pl.

5. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych PUODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

6. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się z wykorzystaniem zewnętrznych narzędzi analitycznych udostepnianych przez zewnętrzne i wewnętrzne systemy reklamowe, w tym z wykorzystaniem danych o: geolokalizacji, zainteresowań i punktacji zachowań na stronach serwisowych, w usługach i w aplikacjach, konsekwencją takiego przetwarzania będzie wysyłka targetowana e-mail, push, smsa lub telefon z informacjami dotyczącymi nowości, oferty, promocji i porad tematycznych a także internetowa reklama graficzna.

7. Pani/Pana dane mogą być przekazywane poza obszar Unii Europejskiej, np. wgrywane do programów służących do wysyłki newsletterów itp.